Recenze Honor

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Jitka

Přidáno: 30. června 2022

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Možnost používat jako 2. hodinky k manželovu mobilu Redmi 7A, sama používám jen starou Nokii.

• Výdrž na baterku
  • Výkon
  • Nemá 5G

Přidáno: 26. června 2022

• Velice slušná odolnost při pádu
  • 3.5mm jack
  • Google služby a NFC - Placení telefonem
  • Rychlá a přesná čtečka otisku prstů
  • Pro mě nic

Velice mě těší, že i když telefon není obalen v gumě, je při pádu nadprůměrně odolný, bohužel již osobně otestováno. Jelikož dělám v terénu v prašném prostředí, zvýšená odolnost se hodí, stejně jako se hodí rychlé nabíjení, celodenní výdrž na baterii nebo NFC a platby telefonem.

• Parádní design
  • Google služby
  • .

Fakt mě baví ta RAM Turbo fičura, která telefon výkonem oproti konkurenci posouvá zase o level dál. Co je velice příjemné je tloušťka a ergonomie telefonu. I přes velký displej je telefon stále velice příjemný do ruky.

• Kvalita zpracování
  • Displej přes celou přední plochu
  • NFC

Ergonomie, velice dobrá. Výkon, nadbytečný. 90Hz displej přes celou přední plochu. Dokonalý! Koupi telefonu doporučuji!

Přidáno: 24. června 2022

• Kvalita zpracování
  • Nemám co namítnout

Kvalitní telefon za rozumné peníze, tak by se dal Honor X8 shrnout. Za velice příjemně nastavenou cenu nabízí telefon velké množství fotoaparátů, rychlé nabíjení, rychlý a dobře optimalizový OS, USB-C, 3.5mm jack, NFC, Google služby a spoustu další výbavy, takže Vám na denní bázi opravdu nic nechybí!

Ověřený zákazník Electro World Pavla

Přidáno: 23. června 2022

Zakoupeno v Electro World

• Výdrž baterie,
  • Neukazuje čas spánku,to musím mrknout až v aplikaci

Za velmi dobré peníze má vše,co jsem očekávala, dobře sedí na ruce, české menu,mám ho kvůli arytmii, spolehlivě měří srdeční tep...

Honor Watch GS Pro

Honor Watch GS Pro

Ověřený zákazník GSM-Market.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. června 2022

Zakoupeno v GSM-Market.cz

• Baterie

Luky Macák Luky Macák

Přidáno: 21. června 2022

(naposledy upraveno 22. června 2022)

• krásná barva
  • design (90 % přední strany je displej, jen výřez na rámeček)
  • skvělý foťák (noční režim je super, makro fotí pěkně)
  • dlouhá výdrž (2 dny)
  • dostatečný výkon
  • 128 GB v úložišti bude stačit každému :)
  • slot na 2 SIM nebo 1 SIM a 1 microSD kartu
  • rychlé nabíjení
  • hlasitý reproduktor
  • obří velikost
  • displej má "jen" 1600 x 700 px
  • při přehrávání zvuku využívá jen reproduktor na boku
  • absence gyroskopu (nejde používat rozšířenou realitu)
  • nemá čistý Android
  • milovníkům selfie bude vadit absence LEDky vepředu

Úvod
Dostal jsem příležitost otestovat nový telefon Honor X7. Kromě samotného telefonu je v krabičce výkonná nabíječka a metrový USB A - USB C kabel, obal na telefon a jehla na vysunutí šuplíku na SIM (pro 2 SIM karty nebo 1 SIM a microSD kartu). Telefon samotný mě zaujal opravdu krásnou barevnou kombinací označenou jako Titanium Silver (sametová úprava má odlesky do zelena, modra, fialova). Pokud hledáte pěkný, designový telefon za relativně málo peněz, pak čtěte dál.

Velikost displeje
Velikostně jde o dost velký telefon a osobně bych uvítal spíš rozměr do 6 palců a ne těch 6,74 “. Rozlišení displeje je na danou cenovou kategorii průměr v podobě 1600 x 700 pixelů. Díky němu má telefon vyšší výdrž. Obnovovací frekvence 90 Hz se stará o plynulost zobrazení. Zajímavostí je, že displej má tenký rámeček (zabírá 90 %) a má jen nahoře výřez na přední kameru.

Silný hardware
Z pohledu HW jde o výkonný telefon, který má osmijádrový rychlý Snapdragon 680, kterému sekundují dostatečné 4 GB paměti a v mém případě 128 GB úložného prostoru. To vše obsluhuje Android 11 s nadstavbou Magic UI. Zde mám jednu výtku. Po používání telefonu s čistým Androidem vidím v nadstavbě jednu chybu: dlouhým podržením na ikoně aplikace ji můžete pouze odstranit, pro detaily o aplikaci, info o jejích právech a notifikacích, se musíte ponořit do menu nastavení. Ale to asi řeším já jako náročný uživatel. Jinou věcí jsou ale pěkně udělaná gesta, na která jsem si velmi rychle zvykl a očekával stejné chování i na svém telefonu (a divil se, že to nefunguje). :)

Velká baterka
Baterie telefonu má kapacitu 5000 mAh a s pomocí SuperCharge nabíječky, která dává až 22,5 W telefon nabijete strašně rychle (jelikož po připojení ukazuje v líbivé animaci procenta včetně dvou desetinných míst, tak vidíte přesně, jak rychle se nabíjí). Když jsem hrál hry, zkoušel s telefonem fotit (dostanu se k tomu později), pouštěl navigaci atd., dostal jsem se k příjemnému využití cca 2 dny na baterku. Navíc má telefon režim vysokého výkonu (využijete, pokud jste hráči náročnějších mobilních her - já zkoušel leccos, včetně Diabla Immortal a vše se pohybovalo svižně bez sekání), kde se i tak pohybuje výdrž kolem jednoho dne. Tady má telefon rozhodně velký plusový bod.

Další výbava
Zvuk na telefonu je dost dobrý, výkonný reproduktor v dolní části telefonu hraje moc pěkně. Na druhou stranu, když byl telefon v držáku v autě a navigace mluvila tedy jen z pravé strany, to bylo přinejmenším zvláštní a vtipné. Telefon nemá gyroskop, takže jej nejde použít pro rozšířenou realitu, což mi přijde jako škoda. GPS fungovala bez problémů i v zástavbě, čtečka otisků umístěná v zapínacím tlačítku na boku pracovala rychle a i s mírně upatlanýma rukama mě přihlásila. NFC na platby (nejen) tu je samozřejmě taky.

Super foťák
Foťáku musím věnovat vlastní popis, protože jde o to, co mě na tomhle drobkovi, zaujalo nejvíc. Zjednodušeně fotí v dané kategorii telefonů úplně skvěle! Překvapil mě nočními fotkami (má speciální mód), kde i jen z ruky uděláte krásně prokreslenou fotku. Nemůže se rovnat se zrcadlovkami, ale z telefonů s cenovkou do 10 tisíc, které jsem měl v ruce, je jedním z nejlepších. Režim Super makro může dělat super fotky objektů ve vzdálenosti cca 4 cm. Opět jsou to moc pěkné a detailní fotky. Rozhodně je foťák silnou stránkou tohoto telefonu. Jen přední selfie kamera zklame nejednoho milovníka selfie tím, že nemá přisvětlovací LEDku (řeší to podsvícením displeje). ;)

Verdikt
Kdybych měl rozpočet kolem pěti tisíc a zadání by znělo: “kup telefon, co dobře fotí a má velkou baterku”, pak je Honor X7 rozhodně v užším výběru.

• Svižný OS
  • RAM Turbo - Šikovná funkce
  • Snap 680
  • Absence 5G

Nákup telefonu doporučuji i přes absenci 5G technologie.

• 4 fotoaparáty včetně širokoúhlého
  • Google Pay
  • Asi nic

Fakt pěkný design a bohatá výbava za rozumnou cenu mě přesvědčili pro koupi telefonu. V praxi asi nejlepšími funkcemi jsou Google Pay přes NFC, rychlé nabíjení a 90Hz, moc barevně pěkný a obnovovací frekvencí příjemný, displej.

• Váha
  • Pěkná modrá
  • Tenké, lehké tělo
  • Rychlé nabíjení
  • Za mě nic

Nákup telefonu doporučuji!

• Baterka
  • Design

Jsem za své peníze nadšený. Nejvíc na telefonu asi oceňuji výdrž na baterii, která klidně přesahuje 1 běžný den. Nákup doporučuji!

• Dobře se drží v ruce
  • Absence 5G

Paráda! Konečně vybavený telefon za cenu pod 5000,-. Mám jej 14 dnů, neměnil bych. Rychlé nabíjení, USB-C, 3.5mm jack, NFC a baterie co telefon udrží celý den v pohodě při životě. Mě tu až na 5G nechybí nic!

Markéta Č. Markéta Č.

• NFC - Placení telefonem
  • Cena - 5K
  • Rychlé nabíjení
  • Google služby
  • Pro mě nemá žádné mínus

Za pár korun luxusní výbava a pěkný design. Co víc si člověk může přát?

• 90Hz celoplošný displej
  • Barva
  • Dobře se drží v ruce

Je příjemné, že i na telefonu za pár tisíc je člověk schopný zvládat náročný multitasking a hraní mobilních her. Mimo jiné na tom má velkou zásluhu funkce RAM Turbo, která v provozu funguje opravdu na 1!

Honor Magic4 Lite 5G 6GB/128GB

Zakoupeno v Alza.cz

Výrobek splnil očekávání.

Přidáno: 16. června 2022

• nádherná barva Titanium Silver a krásný design telefonu
  • matná záda telefonu eliminují otisky prstů a šmouhy
  • přehledný velký displej s tenkými rámečky
  • obrovská kapacita baterie 5000mAh
  • rychlonabíječka součástí balení
  • slušný fotoaparát v této cenové kategorii
  • úžasně rychlé odemykání telefonu otiskem prstu
  • svižný systém, vše funguje plynule
  • v balení je už silikonový obal což oceňuji
  • Nemá optickou stabilizaci

Telefon má krásný vzhled, matný příjemný povrch zád spolu s barvou Titanium Silver se mi ohromně líbí. Příjemný velký displej telefonu s tenkými rámečky a malým výřezem je super. Výkon je naprosto dostačující pro mé potřeby, občas něco zahraju a mám plno spuštěných aplikací a není žádný problém. Potěšilo mně integrované FM rádio :) Nabíjení do plna, nemusí působit jako ultrarychlé, ale nabíjí se obrovská baterie, která pak dlouho vydrží, proto přibalená super rychlá nabíječka je potěšující.
Foťák pro tuhle cenovou třídu je slušný, hlavní snímač 48MPx fotí krásně, má přirozený bokeh díky světelnosti 1.8f. a k tomu další senzor pro snímání hloubky ostrosti. Fotky nepřesycuje, takže působí přirozeněji. Kromě širokoúhlého objektivu má ještě zvlášť makro objektiv, který taky potěší. Za tuhle cenu je telefon naprosto vynikající s opravdu dlouhou výdrží.

FananCz FananCz

Přidáno: 16. června 2022

(naposledy upraveno 20. června 2022)

• Velmi dlouhá výdrž na jedno nabití
  • Malá tloušťka telefonu
  • Nízká hmotnost
  • Velký display
  • Krásné fotky
  • Možnost SD karty
  • Chybí možnost ukládat fotografie do RAW

Tento telefon nabízí velkou baterii 5000 mAh, takže se z něho nestává jednodenní telefon. Systém android je svižný a nezaznamenal jsem žádné záseky nebo velké prodlevy.
Během výletu koukám často do map se zapnutou GPS, udělám dost fotek a nějaké to video. Nějaké to placení pomocí NFC a hledaní informací, spojů, online vstupenek na internetu takže data ani nevypínám. Telefon se velmi příjemně drží a je u něj přibaleno i silikonové pouzdro, které neklouže a společně s velkou obrazovkou se mi s ním pohodlně fotilo.
Kdo hledá dlouhou výdrž na dva dny bez starostí, je to pro něj dobrá volba a za tu cenu nabízí opravdu mnoho včetně krásných fotek a designu samotného telefonu.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25