Recenze Honor

• Pěkné bílé provedení
  • Plnohodnotné balení
  • Líbivý a svižný systém
  • Rychlé nabíjení
  • Nemám co vytknout, s telefonem jsem zatím maximálně spokojená.

Zařízení doporučuji, v dané ceně se jedná o skvělé zařízení plně konkurující a zatápějící již zajeté konkurenci.

• Čtečka otisku prstů
  • Extravagantní design
  • Velké úložiště
  • Extrémní výdrž na baterii, tedy minimálně v porovnání s mým starým telefonem.
  • Osobně bych ocenil ještě slot na SD kartu, sem tam by se hodil

Honor 70 hodnotím vesměs pozitivně, má pouze drobné nedostatky, které ale přebije výbava/výkon za super cenu.

• Pěkná barevná provedení
  • Fotoaparáty a povedené designové kroužky kolem čoček
  • Rozumný poměr cena výkon
  • Dobrá výdrž na baterii

Koupi tohoto zařízení doporučuji. Stojí za každou utracenou korunu. Skvělý HW + parádně optimalizovaný SW přinesli do mainstreamu zařízení drtící veškerou konkurenci!

Jiřka Jiřka

• 128GB paměti
  • Velikost telefonu a ergonomie, dobře se drží v ruce
  • Opravdu skvělé fotografie
  • Při přechodu z konkurence jsem si musela zvyknout na nové prostředí, ale to je spíš moje osobní mínus

Supr telefon za rozumné peníze, asi tak bych shrnula Honor 70. Navíc jsem využila slevy dalších 1500,- při výkupu starého zařízení, takže mě celkový upgrade na tento model vyšel na pár korun.
Fakt mě baví, jak pěkné fotky dneska i mobilem pořídíte!

Honor Watch GS Pro

Honor Watch GS Pro

Ověřený zákazník Výborný Mobil s.r.o. Peterson

Přidáno: 7. září 2022

Zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

• Mám je rok a půl a zcela mi vyhovují.

Pro ženu jsem je objednal teď,ale jediné co mi vadí je,že bílá není bílá jak jsem zvyklý,ale je to spíše šedá.A to mně docela naštvalo.

Ověřený zákazník Electro World Rosi 45

Přidáno: 7. září 2022

Zakoupeno v Electro World

Na cenovou kategorii velmi dobrý zvuk.
Individuálně trošku problém s tvarem sluchátek.

Přidáno: 6. září 2022

• Úchvatný design a bílá barva a prstence kolem foťáků
  • Čtečka otisku prstů
  • Uživatelsky přívětivý systém
  • Asi nic, na mainstream si myslím super telefon!

Koupi telefonu bych doporučila. Je designově pěkný, má rychlé nabíjení, velkou baterii a příjemně intuitivní a svižný systém.

• 5G
  • Osobně bych ocenil ještě 3.5mm jack

Koupi telefonu doporučuju

• Design
  • Rychlé nabíjení
  • Poamlu se vybíjející baterie, vidím to na dvoudenní výdrž
  • Kvalitní fotoaparáty
  • 120Hz displej
  • Super cena, navíc aktuálně ještě se slevou!
  • Data ze starého telefonu, co byla na paměťové karty, jsem musel trochu složitější cestou přenést do telefonu, ale nepovažuji absenci slotu za nějak výrazné mínus

Telefon jsem koupil manželce, jelikož její starý telefon se začínal neskutečně zadrhávat. Po půl dni hraní si s telefonem zvažuji objednání druhého kusu i pro sebe. V bílé je moc pěkný, uvidíme, jestli stejně pěkný bude i černý :))

• 256GB varianta
  • Výdrž na jedno nabití
  • Pěkný design
  • Za mě nic

Ve starém telefonu mi už dosluhovala baterie a jelikož by její výměna stála víc, než jaká je zbytková hodnota telefonu, rozhodl jsem se pro upgrade. S Honorem mám dlouhodobě dobré zkušenosti, tedy padla volba zase na tuto značku a po prvním dni testování jsem si jistý, že jsem koupí Honoru 70 neprohloupil! Rychlost nabíjení je naprosto fascinující, stejně jako kvalita fotografií, kterých rád pořídím opravdu velké množství, tedy 256GB varianta byla víceméně nutností a jsem nadšen, že existuje.

• Velice kvalitní fotoaparát
  • Pěkná barevná provedení
  • Fakt hodně rychlé nabíjení
  • Aktuálně mě nenapadá nic, co by mi na telefonu vadilo

Telefon jsem si dnes ráno vyzvedl v Alze, přestěhoval se do něj a upřímně jsem z telefonu za tu cenu fakt nadšený!

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Hodinky splňují moje potřeby

Ověřený zákazník KUPaOPRAV Jola

Přidáno: 1. září 2022

Zakoupeno v KUPaOPRAV

krásně drží v uších,vhodné i na běh,reprodukce hudby v pohodě vzhledem k ceně,snadné připojení přes bluetooh k mobilu i hodinkám

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. srpna 2022

Honor Band 6

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost P.

Přidáno: 23. srpna 2022

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• velmi lehké, ani nevíte, že je máte na ruce
  • skvělá výdrž baterie (měl jsem možnost vyzkoušet Samsung Galaxy 4 a obávat se v poledne, že se baterie nedožije večera je fakt na nervy...)
  • měření spánku - nedokážu srovnat a vyhodnotit přesnost měření, ale pocitově náramek tvrdí to, co jsem si o svém spánku myslel, velmi zajímavé
  • dobrý dosah bluetooth - pokud se člověk dostane mimo dosah a následně zpět, bez problémů se automaticky připojí
  • ovládání spouště foťáku - ne často, ale párkrát jsem již využil (funguje prý jen s tel. Huawei a Honor)
  • velké množství ciferníků - myslim, že si vybere každý
  • kvalitní display - velikost dostačující, na dotyk reaguje v pohodě
  • notifikuje prostě cokoliv co si v telefonu nastavíte, volání, email, sms, whatsapp, messenger, kalendář.... Hovor lze odmítnout, ale na notifikace nelze odpovídat
  • nebudu zmiňovat, že nepodporuje sim, nedá se z toho volat atd... to člověk za tu cenu fakt nečeká
  • chybí Always on (blízký příbuzný Huawei band 7 již má)
  • chybí GPS - nejsem běžec, nepotřebuju, ale vadí mi že ke správné funkci zobrazení počasí je nutné mít GPS zapnutou v telefonu, a to fakt žere baterku. Přijde mi, že by si to mohlo tahat data o počasí z telefonu i bez zapnuté GPS.
  • u Timeru jsou přednastavené časy 1,3, 5, 10, 15, 30 min, 1 hod, 2 hodiny. Cokoliv mimo je nutné přednastavit manuálně a když budete chtít např. 20 minut, nejde uložit jako oblíbené a musíte nastavovat pokaždé.
  • chybí mi náhled do kalendáře

Nejsem fanouškem všeho možného měření při sportu, takže k těmto funkcím se nevyjádřím, přestože jich má opravdu mnoho. Náramek mám hlavně kvůli notifikacím z telefonu. Když člověk čeká něco důležitého, může nechat telefon pohodlně válet kdekoliv po bytě, práci, na nabíječce, někde v hluku v kapse a pořád ví co se děje. Taky místo hodinek, jako časovač, ovládání přehrávače v mobilu..
Za tu cenu, aktuálně 08-2022 okolo 600,- Kč, je to vážně skvělá koupě.
(jinak mám tel. Huawei ještě s google službami.)

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2022

Zakoupeno v Electro World

Darek pro babicku. Hodinky jsou lehke, moc pekne, na slunci nadherne citelne. Bezproblémove spárování. Ruzovy pasek je velmi svetly, nebo mezi růžovou a bezovou, nic vyrazneho,takze se hodi ke každému veku.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 15. srpna 2022

Zakoupeno v Electro World

• Naprosto vyhovuje všem fyzickým potřebám, kroky počítá aniž bych musela přepínat na jinou aktivitu, upozorňuje na napití, protáhnutí. To vše si lze nastavit na mobilu. Velká spokojenost s výdrží baterie, až 10 - 11 dní a to mám zapnuto většinu aplikací ke sledování fyzických hodnot. Kupuji tyto hodinkyi partnerovi.

Ověřený zákazník O2.cz Tomas

Přidáno: 14. srpna 2022

Zakoupeno v O2.cz

• prostě telefon zkouším uvidime

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25